O nas

katalogFirma rowerowa „Kolmar” została założona w 1996 roku przez Mariana Kowalczyka oraz Jana Graszę. Już od pierwszych lat działania firmy zajmujemy się sprzedażą zarówno detaliczną jak i hurtową oraz serwisowaniem rowerów a w okresie zimowym w sprzedaży dostępne są u nas choinki.

Od początku siedzibą naszego sklepu jest lokal przy ulicy Długiej 55 w Biłgoraju, lecz nasz asortyment dostępny jest również na targach w takich miastach jak : Lubaczów, Leżajsk czy Sarzyna, oraz w kilku sklepach na terenie woj. lubelskiego i podkarpackiego, które zaopatrujemy.

Kolmar to rodzinna firma, chętnie wspierającą rozwój aktywności rowerowej na terenie Roztocza poprzez sponsoring i czynne wspieranie od serwisowego zaplecza takich imprez rowerowych jak: „Wzgórze Polak – Gwiaździsty Rajd Rowerowy” , „Międzynarodowy Rajd Rowerowy Centralnym Szlakiem Rowerowym Roztocza Józefów-Lubycza Królewska – Lwów”, „Modelowy rajd rowerowy” czy „Roztoczański Rajd Rowerowy Lekarzy”.

Dzięki wytrwałej pracy i wieloletniej obecności na rynku, jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na terenie naszego regionu. Nasza pracowitość i solidność została doceniona przez: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, firmę Kross, firme Arkus&Romet Group czy grupę Velo.

 

Sklep rowerowy KOMAR - Biłgoraj, ul. Długa 55 - Czynne pn-pt w godz. 8.30-17.

Sklep i serwis rowerowy KOLMAR – Biłgoraj, ul. Długa 55.